Personeel

Directie

Erik Schoofs
Directeur
E-mail: erik.schoofs@molsebouwmaatschappij.be 

Verhuring - Sociale dienst

Jasmien Vermeir
Verantwoordelijke Verhuring & Sociale dienst - Directiesecretariaat (werkt niet op woensdag)
E-mail: jasmien.vermeir@molsebouwmaatschappij.be
Brigitte Luyckx
Medewerker huurders- en kandidatenadministratie
E-mail: brigitte.luyckx@molsebouwmaatschappij.be
Stephanie Van Eycken
Medewerker Sociale dienst
E-mail: stephanie.vaneycken@molsebouwmaatschappij.be

 Financiële dienst - Boekhouding 

Guy Stijnen
Verantwoordelijke Boekhouding
E-mail: guy.stijnen@molsebouwmaatschappij.be
Vincent Lammersma
Medewerker Boekhouding
E-mail: vincent.lammersma@molsebouwmaatschappij.be

 Technische dienst 

Ann Derey
Administratief medewerker Technische dienst
E-mail: ann.derey@molsebouwmaatschappij.be
Bert Stans
Medewerker Technische dienst
E-mail: bert.stans@molsebouwmaatschappij.be
Maarten Schellens
Medewerker Technische dienst
E-mail: maarten.schellens@molsebouwmaatschappij.be
Luc Geuens
Medewerker Technische dienst
E-mail: luc.geuens@molsebouwmaatschappij.be
Jef Slegers
Medewerker Technische dienst
E-mail: jef.slegers@molsebouwmaatschappij.be

 Onderhoudsploeg 

Ivan Cuyvers
Medewerker Sanitair
Jean Pierre Teunckens
Medewerker Sanitair
Jozef Valkenborghs
Medewerker Sanitair