Personeel

Directie

Erik Schoofs
Directeur
E-mail: erik.schoofs@molsebouwmaatschappij.be 

Verhuring - Sociale dienst

Bram Helsen
Hoofd Sociale dienst - Directiesecretariaat
E-mail: bram.helsen@molsebouwmaatschappij.be
Ashley Haest
Medewerker Verhuring-, huurders- en kandidatenadministratie
E-mail: ashley.haest@molsebouwmaatschappij.be
Dorien Sterckx
Medewerker Huurbegleiding, huisbezoeken en achterstallen
E-mail: dorien.sterckx@molsebouwmaatschappij.be

 Financiële dienst - Boekhouding 

Guy Stijnen
Hoofd Financiële dienst
E-mail: guy.stijnen@molsebouwmaatschappij.be
Vincent Lammersma
Medewerker Financiële dienst
E-mail: vincent.lammersma@molsebouwmaatschappij.be

 Technische dienst 

Maarten Schellens
Hoofd Technische dienst
E-mail: maarten.schellens@molsebouwmaatschappij.be
Ann Derey
Administratief medewerker Technische dienst
E-mail: ann.derey@molsebouwmaatschappij.be
Bert Stans
Medewerker Technische dienst
E-mail: bert.stans@molsebouwmaatschappij.be
Luc Geuens
Medewerker Technische dienst
E-mail: luc.geuens@molsebouwmaatschappij.be
Jef Slegers
Medewerker Technische dienst
E-mail: jef.slegers@molsebouwmaatschappij.be

 Onderhoudsploeg 

Ivan Cuyvers
Medewerker Sanitair
Jozef Valkenborghs
Medewerker Sanitair